Wrapping
Reklamní polepy
Ochrana laku
Autofólie
Výměna autoskel

Bezpečnostní fólie

Nemáte klidné spaní když necháváte stát své auto na parkovišti? Vytlučená okna a vykradené auto je vaší noční můrou? Pořiďte si bezpečnostní fólie na okna a spěte klidně. Zajistí autosklům větší pevnost a odolnost prosklení i proti extrémním nárazům. Zloděj bude muset vynaložit takové úsilí, že raději přejde k vedlejšímu automobilu. zabraňuje vykradení a vniknutí do objektu po rozbití skla se stane folie neprostupnou překážkou pro pachatele zabraňuje prohození cizích předmětů (kameny, dlažební kostky, zápalné lahve) oknem zabraňuje vysipání skla a jakémukoli zranění rozbitím skla útlum 99% UV záření 300um bezpečnostní folie jsou pojištovnami považovány za zajištění objektu a skel srovnatelnými mřížemi (zlatnictví, pošta atd.) Bezpečnostní folie se vyrábí 50um – 300um a lze je aplikovat na jakékoliv sklo jak z vnější tak i z vnitřní strany. 50um – 150um folie se používají jako ochranné folie na plochy kde hrozí rozbití a následné poranění sklem. (v domácnostech, ochrana děrí apod.) 200um folie slouží jako ochranné folie k ochraně zdraví a vniknutí do objektu. 300um folie vytváří účinnou mechanickou zábranu k vniknutí do objektu. Velmi účinnou ochranu před poraněním rozbitým sklem. Atest 300um bezpečnostní folie je akceptován pojišťovnami a použití bezpečnostní folie je nutností pro požadovvené zabezpečení objektu.

Tónování autoskel

1. Snížení teploty v interiéru Fólie aplikovaná na autoskla odráží a pohlcuje solární termální energii až o 80%. Lidský organismus není tolik zatěžován nárazovým poklesem teploty vzduchu. Snížení teploty interiéru má vliv na spotřebu paliva protože redukuje zatížení klimatizace automobilu. 2. Zabrání průniku 99% UV záření do vozidla Nedochází k blednutí, přehřívání a poškození slunečním zářením. Omezením průniku těchto chráníte sebe,ale i ostatní cestující… 3. Oslnění Nebudou Vás oslňovat auta jedoucí za Vámi… 4. Soukromítonovani Soukromí = komfort cestování… 5. Kriminalita Víme,že dnešní „zlodějíčci“ jsou zkušení, tak proč jim to aspoň trochu nezkomplikovat…co se týče oken. 6. Bezpečnost To samé platí při havárii,okno je zpevněné a spíše zabrání roztříštěným střepům aby Vás poranili…takže potažená okna Vám mohou ZACHRÁNIT I ŽIVOT !!! 7. Vzhled

Máme mnohaletou praxi

Autofólie které používáme patří ke špičkovým materiálům používaným k tónování autoskel. Instalaci provádíme vždy z jednoho kusu fólie. Folie jsou odolné proti běžnému stahování, mytí, škrábání nehty a údery hračkami našich nejmenších. Autofólie od firem 3M, Lumar, nabízíme bezpečnostní fólie s kombinací s UV filtrem což je v současné době nejvyhledávanější produkt v automobilovém průmyslu. K dispozici fólie která zabrání 99 % UV záření do interiéru vozidla..

+420 773665399

STARÁ POŠTA 750,
664 61 RAJHRAD

Facemotors.eu - Dáváme Vašim vozům novou tvář