Facemotors.eu – Polepy vozidel

facemotors.eu – jsme tým lidí s mnohaletými zkušenostmi v oblasti polepu a designu vozidel. 
Naše motto zní „Dáváme Vašim vozům novou tvář“, to se také snažíme naplnit u všech našich zakázek.
Nabízíme Vám naše zkušenosti – máme certifikát a mnohaletou praxi. Umíme vytvořit z běžného auta vůz, který bude zaslouženě budit pozornost.
Nejste spokojeni s barvou Vašeho vozidla nebo ji chcete jen změnit dle současných trendů? Rádi vám poradíme! S pomocí našich grafiků a designerů jsme Vám schopni z vašeho vozu udělat vůz po kterém se každý otočí, buďte jedineční!
Fólie jsou vhodné pro změnu barvy i u motocyklů, lodí, letadel a jiných dopravních prostředků, lze jimi ochránit lak a ošetřit tak před povětrnostními vlivy.
Sledujeme nové trendy ve světě designu a technologií. Nově pro Vás nabízíme autofólie na skla, výměny čelních skel na automobily, nanotechnologii a úpravou vozidel i renovací veteránů.
Těšíme se na Vás na tel: +420 773 66 53 99 nebo na nové adrese v Brně!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Partneři

logo-TOPADVERT logo-sport5j logo_jetLimousine-white_1
logo_igepa Logo_alfacar charouz_racing
charouz_logo gpracing

Materiály

orafol cfc arlon

Napsali o nás:
www.GTspirit.com Chrome Gold Porsche Panamera by Facemotors
In the past few years with the advancement of technology, such as car wrapping technology, business is booming for wrapping companies around the globe and with this increased demand comes more and more unique creations. The following Porsche Panamera wrapped in gold chrome by Facemotors is the perfect example of this.
While the following wrap doesn't actually contain real gold, the chrome gold finish adds a real luxurious element to the already impressive Porsche Panamera but you do have to wonder, would you want to be seen in such a dramatic car on the street?

Vynikající spolupráce při návrhu a polepu našich firemních vozidel!

BVPrint
BVPrint

Reklamní banner facemotors na Váš web.

rozměr: 745x100px

velikost: 33,8 kb

.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *